Наукова бібліотека Хмельницького національного університету — одна з найбільших книгозбірень області, лауреатка обласної премії ім. Мелетія Смотрицького. Бібліотека забезпечує користувачів навчальною і науковою інформацією в бібліотечному корпусі та 24/7 — в дистанційному режимі.

До послуг користувачів

– абонемент навчальної літератури – 3-й поверх;
– абонемент наукової та художньої літератури – 4-й поверх;
– зал каталогів та електронної інформації; читальний зал науково-технічної документації – 6-й поверх;
– читальний зал; служба міжбібліотечного абонемента та електронної доставки документів – 7-й поверх;
– зал для проведення масових заходів – 8-й поверх.

   Працюючи в бібліотеці, почувайтеся вільно. Якщо маєте сумніви,- не соромтесь, запитуйте! Знайте, що бібліотекар завжди готовий допомогти Вам у пошуку необхідної літератури чи інформації

Коли повернути підручники

   Навчальну літературу необхідно повернути після зимової сесії та перед літніми канікулами. Якщо Ви одержали документи на абонементі наукової та художньої літератури обов’язково дотримуйтеся термінів їх повернення!

Як знайти потрібну інформацію

   Відповідь на будь-яке запитання можна одержати в залі каталогів та електронної інформації (6-й поверх), а також на вебсайті бібліотеки http://library.khmnu.edu.ua/, де до Ваших послуг:
електронна бібліотека університету ;
електронний каталог (ЕК);
інституційний репозитарій ХНУ;
бази даних іноземних наукових видань;
наукометричні бази даних.

   Бібліотека забезпечена обладнанням для роботи з інформацією: перегляду, зчитування та запису інформації будь-якого формату. У читальних залах бібліотеки надається вільний Wi-Fi доступ до Інтернету.

Що необхідно знати користувачу бібліотеки

– перед записом у бібліотеку користувач повинен ознайомитися з правилами користування, пред’явити документ, який засвідчує особу;
– лише читацька картка дає право на користування бібліотекою;
– у разі втрати читацької картки терміново повідомте працівників бібліотеки про це для блокування Вашого електронного формуляра;
– втрата читацької картки не знімає відповідальності за всі видання, що отримані на цей документ;
– при втраті читацької картки користувач може отримати дублікат, сплативши його вартість за прейскурантом;
– вибуваючи з університету (зокрема й на час академічної відпустки), читачі повинні повністю розрахуватися з бібліотекою;
– користувачі, що завдали бібліотечному фонду збитків, несуть матеріальну відповідальність згідно з чинним законодавством.

Наші контактні дані

Телефон для довідок: 77-30-38
Адреса: вул. Кам’янецька, 110/1,
м. Хмельницький, 29016
E-mail: library_info@khmnu.edu.ua

Що за насолода перебувати у гарній бібліотеці. Дивитися на книги – це вже щастя. Перед Вами банкет, вартий богів; Ви усвідомлюєте, що маєте можливість взяти в ньому участь і наповнити по вінця свою чашу.”
Ч. Лемб