Методичне об’єднання
Наукова бібліотека
Хмельницького національного університету (ХНУ)
   Хмельницьке обласне методичне об’єднання бібліотек ВЗО створене 2001 року для удосконалення методичного керівництва бібліотеками вищих закладів III-IV рівнів акредитації. За регіональною ознакою об’єднання віднесене до Київської зони. Обласним методичним центром є наукова бібліотека Хмельницького національного університету.
   Робота об’єднання спрямована на допомогу бібліотекам вищих навчальних закладів зі сприяння розвитку та вдосконалення основних методів і форм бібліотечної та бібліографічно-інформаційної діяльності бібліотек ВНЗ; виявленні, вивченні, узагальненні та популяризації кращого інноваційного досвіду роботи; координації діяльності бібліотек вишів та їх взаємодії з книгозбірнями інших систем і відомств в організації підвищення кваліфікації бібліотечних працівників.
Керівні документи
Бібліотека Кам’янець-Подільского національного університету ім. І.Огієнка (КПНУ) Конференції бібліотеки
Наукова бібліотека ЗВО “Подільський державний університет” (ПДУ) Показники бібліотечної статистики
Бібліотека Хмельницького університету управління та права ім. Л.Юзькова (ХУУП) Сучасна бібліотека : напрями та стратегії розвитку
Бібліотека
Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії (ХГПА)
Інформаційний бюлетень “Бібліотека в освітньому просторі”
Бібліотека Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту (ХКТЕІ) Інформаційно-аналітичне видання “Бібліотеки закладів вищої освіти Хмельниччини: цифри та факти”
  Фахівцю на замітку