• -

Шановні науковці! У червні 2022 р. компанія Clarivate пропонує долучитися до нової серії вебінарів

Вебінари українською, безкоштовні, на платформі Webex, з можливістю отримати сертифікат учасника, за умови прослуховування більше 90 % основного часу вебінару.

Ресурси Clarivate для наукової діяльності.
9 червня 2022. Як обрати видання для публікації та не помилитися з вибором

Що дає науковцю публікація в міжнародному виданні? Як обрати видання для публікації? Скільки коштує? Де опублікуватися безкоштовно? В яких журналах більше статей за моєю темою за останні роки? Як зберегти перелік таких видань? Що таке високоцитована робота? Чи є обмеження за кількістю авторів, установ, посилань в переліку літератури? Як швидко статтю прорецензують і надрукують? Структура статті, правила оформлення. Як швидко і без помилок оформити публікацію за форматом видання Що можна/не можна робити зі статтею після публікації? Перевірка індексації видання у WebofScienceCoreCollection. Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація: оберіть зручний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register, заповніть анкету
– 10:15–11:15: https://bit.ly/3GePbEa
– 16:15–17:15: https://bit.ly/3n5brYB

14 червня 2022. Clarivate для науковців
Мета вебінару нагадати/познайомити, навчити ефективно працювати з головними ресурсами Clarivate для наукової діяльності. Зокрема з базою даних WebofScienceCoreCollection для пошуку, аналізу наукової літератури, підбору видань, партнерств, грантів. JournalCitationReports для коректної оцінці, порівняння видань. EndNote – оформлення власних публікацій за форматами обраного видання, EndNoteClick пошук повних текстів, Publons презентації досягнень науковця. Розраховано на початківців та тих хто бажає ознайомитися з останніми оновленнями ресурсів. Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація: оберіть зручний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register, заповніть анкету
– 10:15–11:15: https://bit.ly/3PvJPIG
– 16:15–17:15: https://bit.ly/3MHd2Pa

Cерія Research Smarter.
28 червня 2022. Research Smarter: Світ цитувань

Цитування та його види. Чому ми цитуємо документи? Структура WebofScience, звідки та які там цитування, як їх оцінити та використати. Чемпіони цитувань та сплячі красуні.Звіт по цитуванню та пов’язані записи. Про що говорять абсолютні та нормалізовані показники, які використовували цитування: імпакт-фактор, CNCI, JCI, індекс Хірша тощо. Як ці метрика використовується для оцінки організацій, тем і науковців. Як збільшити цитування та h-індекс? Чому не підраховано всі цитати? Профіль автора, хто та де цитує ваші публікації (географія цитування). Пошук в пристатейній бібліографії. Як знайти цитування робіт/журналів, якщо вони не проіндексовані у WebofScience? Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація: (київський час; натисніть на Register та заповніть анкету)
– 10:15–11:15: https://bit.ly/39E8WIV

30 червня 2022. Research Smarter: Новий JournalCitationReports
Що чекає нас в новому JournalCitationReports? Приєднуйтесь до нашого вебінару, щоб дізнатися як проаналізувати впливовість журналу, досліджуючи значну кількість показників цитування, в тчімпакт-фактор журналу, і його варіації, JCI квартиль та інші. І як приймати зважені рішення де публікуватися, незалежно від того, надсилаєте ви свій перший рукопис чи чергова видатна публікація.
Реєстрація: (київський час; натисніть на Register та заповніть анкету)
– 10:15–11:15: https://bit.ly/3PD4o60