новини

   Шановні колеги! Запрошуємо взяти участь у науково-практичній конференції “Бiблiотека у цифрову епоху: історія та тенденцiї розвитку”, яка відбудеться 19-20 жовтня 2022 року.

далі...

Послуги бібліотеки, які здійснюються в дистанційному режимі:

– Перевірка на плагіат    Тексти для перевірки на плагіат надсилайте на e-mail: antiplagiat_khnu@ukr.net

далі...

Наукова бібліотека ХНУ отримала доступ до платформи RapidILL

   У рамках програми “Ініціатива Єднання” (“Twinning initiative”), започаткованої британською консалтинговою компанією у сфері вищої освіти Cormack Consultancy Group

далі...

28 липня – День Української Державності

   28 липня Україна вперше відзначає День Української Державності згідно з Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423.

далі...

Нові надходження

   До фонду наукової бібліотеки надійшов навчальний посібник “Моделювання систем” кандидатки фізико-математичних наук, доцентки кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем Кисіль Тетяни Миколаївни.

далі...

До уваги науковців! Доступ до ресурсів Bentham Science!

Видавництво Bentham Science до 30 вересня 2022 року відновило для українських закладів вищої освіти та наукових установ безоплатний доступ до своїх електронних ресурсів.

далі...

Нові надходження

   До фонду наукової бібліотеки надійшов лабораторний практикум “Електропобутова техніка : лаб. практикум. У 2 ч. Ч. 1. Холодильна побутова техніка та системи кондиціонування”

далі...

наші партнери